Kariera

Stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Gdańsk/Warszawa/możliwość pracy z domu w przypadku zamieszkania w innym mieście

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów i usług wysokiej jakości
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Bezpośrednie spotkania z umówionymi klientami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami i opieka posprzedażowa
  • Prowadzenie negocjacji
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Znajomość rynku oraz branży motoryzacyjnej / zasilania awaryjnego / baterii trakcyjnych
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz nawiązywania długofalowej współpracy z klientami
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • Umiejętność budowania własnego portfela klientów
  • Nastawienie na rozwój i realizację założonych celów
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Gotowość do podróży służbowych, czynne prawo jazdy kat. B
  • Inicjatywa, samodzielność i przedsiębiorczość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe (solidna podstawa + prowizja)
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna w Luxmed, wyjazdy integracyjne,
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Przyjazną atmosferę
  • Bardzo prosty system raportowania
  • Profesjonalny pakiet szkoleń wstępnych i produktowych
  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • Asystę Telefonicznego Wsparcia Sprzedaży

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez firmę Baterie Przemysłowe Sp. z o.o. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. nr 133 poz.883)”

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.